אודות

בנימה אישית

ערכים על פיהם אני עובד הם אופטימיות, אנושיות, אמונה באדם וביכולותיו.

לתחום האימון הגעתי מעולם הפרסום. במשך שנים ניהלתי את הסטודיו של גיתם BBDO ותוך כדי ליוויתי אנשים בתקופות טובות וטובות יותר. בכל עת שרצו עצה או אוזן קשבת, דלתי הייתה פתוחה. במבט לאחור, כל חיי הייתי מאמן. בשנים האחרונות, העזתי להפוך את יכולותיי למקצוע ויצאתי ללימודים במכללת רידמן.

מיד בתום הלימודים המשכתי לעוד שני קורסים על תקן עוזר הוראה ובמקביל, הרחבתי את הכשרתי גם באימון ילדים עם הפרעות קשב וריכוז וגישור כיום אני יכול לומר בביטחון מלא, לאחר שיצאתי לקריירה חדשה לפני 7 שנים, שכן, זה אפשרי. ה”סוד” הוא ברצון, בהתמדה ובנחישות.

בקריירה החדשה, אני נותן ללב להוביל אותי. אני מעניק אימון תעסוקתי לאנשים המתמודדים עם משבר נפשי, אך לא רק, מתוך אמונה מלאה שגם הם יכולים להשתלב בשוק העבודה החופשי ושזה חלק משמעותי ביותר להחלמתם.

אני מלווה משפחות של אתיופים להתמודדות בסביבת העבודה ובסביבה המשפחתית שלהם. הלב מוביל אותי להעצים גם את הנוער דרך סדנאות בבתי ספר וסדנאות לנוער בסיכון.

בנוסף בעל ניסיון רב בעבודה עם מרכזי יום לנשים וגברים מכורים באשדוד ואשקלון, וצרכני אדולן במרכז מתדון באשדוד. עם הכלים של עולם האימון, אנשים שבוחרים לעבור תהליך משמעותי, ומתחילים להאמין בעצמם יותר, מבינים שמגיע להם יותר ממה שיש לחיים להציע. אני מאמין כשאנחנו רוצים להגיע מהר, כדאי לנו לרוץ לבד.

כשאנחנו רוצים להגיע רחוק, כדאי לנו לרוץ ביחד.

Call Now Button דילוג לתוכן