91761 (1)

איך לשפר את הביטחון העצמי

איך לשפר את הביטחון העצמי? זאת שאלה שרבים שואלים את עצמם, והתשובה היא –  באמצעות אימון אישי של שלומי בר. שאלה איך מעלים ביטחון עצמי היא שאלה מורכבת וישנן גישות שונות בעניין הזה כיוון שלבטחון העצמי שלנו יש השלכות בכל היבטי החיים. הבטחון העצמי שלנו הוא שמניע אותנו לפעילויות השונות של החיים מתוך תחושת ערך עצמי וחיוביות.  

הרבה מאוד אנשים שואלים איך לשפר את הביטחון העצמי כך שאפשר יהיה להתמודד עם השינויים שהחיים מזמנים לנו. כשהבטחון העצמי מחוזק, אנו רוכשים את היכולת לסמוך על עצמנו. שלומי בר יודע בדיוק איך לשפר את הביטחון העצמי אצל אנשים שסובלים מהעדרו. שלומי בר הגיע מעולם הפרסום. במשך שנים ניהל את הסטודיו של גיתם BBDO . תוך כדי ניהול סטודיו, שלומי ליווה והיה אוזן קשבת ודלת פתוחה עבור כל מי שביקש עצה, תמיכה או סתם מישהו שאפשר לשוחח איתו. “במבט לאחור, כל חיי הייתי מאמן” – אומר שלומי בר.

שלומי עובד על פי ערכים כמו אופטימיות, אנושיות, אמונה באדם וביכולותיו, והם אלה אשר מנחים אותו לאורך כל הדרך. כבר 7 שנים, בקריירה החדשה שלו, שלומי בר נותן ללב להוביל אותו ויודע איך לשפר את הביטחון העצמי אצל המטופלים שלו. אז איך מעלים ביטחון עצמי או איך לשפר את הביטחון העצמי שלי, כמעט כל אחד היה רוצה לדעת. 

שיטת הטיפול הייחודית של שלמי בר, מביאה לתוצאות מוכחות, בהרבה רגישות, במקצועיות וביעילות. שלומי בר משקיעה מאמצים רבים על מנת לחזק את הבטחון העצמי של מאומניו. הוא יודע בדיוק איך לשפר ביטחון עצמי על ידי אימון פרקטי. באמצעות אימון אישי צמוד ניתן לגלות איך לשפר את הביטחון העצמי שלי ולהבין טוב יותר את החוזקות ואף להעצים אותן. האימון האישי שמלמד איך לשפר ביטחון עצמי, מלמד גם איך לנקוט יוזמה אישית, איך לצאת מאזור הנוחות, איך לפתוח חסמים ישנים ואיך להתעצם באופן כללי. באימון אישי, שלומי בר מלמד איך להקשיב ולסמוך על עצמנו, איך למצוא את האיזון המדוייק על מנת להעלות את איכות החיים למקסימום. אימון אישי יכול לשפר את הבטחון העצמי שלכם ללא הכר על מנת לחיות חיים מלאים יותר.

Call Now Button דילוג לתוכן