1035

איך מתמודדים עם בעיות בזוגיות

כל מה שחשוב לדעת על איך מתמודדים עם בעיות בזוגיות ואימון לזוגיות

השאלה, איך מתמודדים עם בעיות בזוגיות יכול לעלות בקרב בני זוג בעקבות משבר זוגי או משבר אמון. במקרים אחרים, השאלה איך מתמודדים עם בעיות בזוגיות, תופיע רק לאחר תהליך איטי של שחיקה באיכות הקשר הזוגי. פנייה לאימון אישי לטיפול בזוגיות קורה כאשר בני הזוג או רק אחד מהם, מודעים לכך שחיי המשפחה או הזוגיות נמצאים בקשיים ומעוניינים לעבוד עליהם למען הקשר. 

מהלך אימון זוגי

בדרך כלל, באימון אישי לזוגות מקיימים מפגשים קבועים עם שני בני הזוג, במטרה לחדש הרגלי חיים טובים יותר. במהלך אימון למערכות יחסים, הזוג יעבוד על בניית שיגרה של אווירה טובה יותר, שיפור הדרכים להתמודדות עם קשיים והפיכת המרחב המשפחתי לכזה שמאפשר תקשורת זוגית ומשפחתית בריאה ומלאה. בתהליך זה, על המאמן מוטלת החובה לנהל את האימון מתוך ניטרליות שיפוטית ולתרום מניסיונו בעבר והצלחותיו לשם שיפור יחסים בזוגיות.

על מה עובדים באימון אישי

לרוב, מסלול אימון כולל מספר שלבים מובנים. השלב הראשון, בתהליך של שיפור הזוגיות, נקרא נקודת הפתיחה ובו מבינים את המצב הנוכחי של בני הזוג בתחום הזוגיות ולומדים לעומק את טעויות העבר. אימון למערכות יחסים יעבוד על שינוי של דפוסי ההתנהגות שמגבילים את בני הזוג ופוגעים ביחסיהם. בשלב השני מתבצע חיבור לערכים, לרצונות של חיי בני הזוג, מהם השאיפות העמוקות שלהם לגבי מערכת היחסים ומבנה המשפחה. בשלב השלישי באימון אישי לשם יצירת זוגיות בריאה, מתמקדים בסיוע ובפיתוח הרגלים המייצרים את ההתקדמות במערכת היחסים. השלב הרביעי הוא יצירת חזון לעתיד זוגי ומשפחתי מלא באושר. 

איך מתמודדים עם בעיות בזוגיות והצלחה באימון

הצלחת האימון היא בהעצמה האישית של המתאמנים וקבלת הביטחון העצמי המעניק לכל אחד מבני הזוג את הכוח הפיזי והנפשי, לעמוד באתגרים היום יומיים, הנוגעים לשימור מערכת היחסים. העלאת הביטחון העצמי דרך העצמה אישית משרתת את בני הזוג לכל פעילות ביום יום, עבור כל מערכות היחסים שלהם ובזוגיות עצמה.

איך להצליח בזוגיות עם המאמן שלומי בר

המאמן האישי שלומי בר מסייע לזוגות ששואלים את עצמם, איך מתמודדים עם בעיות בזוגיות, לעבור תהליך זוגי ואישי לשם שיפור היחסים בזוגיות ויצירת זוגיות בריאה ומאושרת. שלומי בר הוא מאמן לזוגיות מהמובילים בארץ ובעל ניסיון גדול, באימון אישי לזוגיות.

Call Now Button דילוג לתוכן