91761 (1)

אימון אישי לזוגיות

הכול על אימון אישי לזוגיות

אימון אישי לזוגיות מיועד לאנשים שמחפשים ליצור זוגיות אך לא מצליחים בכך בכוחות עצמם. אימון אישי לזוגיות מיועד בדרך כלל, עבור צעירים שטרם חוו זוגיות, לרווקים שרוצים זוגיות רצינית או לגרושים ואלמנים שרוצים להיכנס לזוגיות חדשה ומתקשים בכך.

על מה עובדים באימון אישי

מסלול אימון כולל מספר שלבים מובנים. השלב הראשון, בתהליך של, איך להצליח בזוגיות, נקרא נקודת הפתיחה ובו מבינים את המצב הנוכחי של המתאמן בתחום הזוגיות ולומדים לעומק את טעויות העבר. מאמן לזוגיות יחד עם המתאמן יעבדו על  שינוי דפוסי ההתנהגות שמגבילים את המתאמן. בשלב השני מתבצע חיבור לערכים, לרצונות של חיי המתאמן ומהם השאיפות העמוקות שלו לגבי מערכות יחסים ובניית משפחה. השלב השלישי באימון אישי לשם יצירת זוגיות בריאה, מתמקדים בסיוע ופיתוח הרגלים המייצרים התקדמות במערכת היחסים. השלב הרביעי הוא יצירת חזון לעתיד. בשלבים השונים, יעבדו באופן מעשי על נושאים, כמו, הקמת פרופיל באתר הכרויות, איך נכון להתחיל, איפה כדאי להיפגש, על מה כדאי לדבר וכו’.

אימון אישי לזוגיות וביטחון עצמי נמוך

מטרת האימון תהיה בראש ובראשונה, לגרום למתאמן להפסיק לתת לחוסר הביטחון העצמי שלו להגדיר את כלל הזהות שלו. במהלך האימון האישי המאמן משקף למתאמן, כי חוסר ביטחון עצמי הוא רק מאפיין קטן, משלל המרכיבים שמאפיינים את המתאמן. המאמן ייתן דגש על היכולות של המתאמן ויתמקד במקומות שהוא אכן מביא אותם לכדי ביטוי. מתהליך אימון מוצלח יוצא אדם בעלי ביטחון עצמי שיכול לשלוט טוב יותר בעולמו, מאמין בעצמו וביכולותיו ומאמין במערכות יחסים משמעותיות. אזי לגבי השאלה, איך מעלים ביטחון עצמי בזוגיות, ניתן לומר שדרך עבודה על ההערכה עצמית והיעילות עצמית.

הצלחה באימון

הצלחת האימון היא ההעצמה האישית של המתאמן וקבלת הביטחון העצמי המעניק לו את הכוח הפיזי והנפשי לעמוד באתגרים היום יומיים הנוגעים ליצירת ושימור מערכות יחסים. העלאת הביטחון העצמי דרך העצמה אישית שמשרתת את האדם לכל פעילות ביום יום, עבור כל מערכות היחסים שלו ובזוגיות.

איך להצליח בזוגיות עם המאמן שלומי בר

המאמן האישי שלומי בר מסייע למחפשים זוגיות לבנות ביטחון עצמי, שמבוסס על העצמה אישית, לשם יצירת זוגיות בריאה ומאושרת. שלומי בר הוא מאמן לזוגיות מהמובילים בארץ ובעל ניסיון גדול, באימון אישי לזוגיות.

Call Now Button דילוג לתוכן