2646

אימון אישי לקריירה

כל הסוגים של אימונים עסקיים מתחילים בהכרות מעמיקה של העסק, של הבעלים ושל העובדים עם המאמן. במהלך ההכרות, המאמן נחשף לנתונים, להתנהלות, לניהול ולרוח כללית ששוררת בעסק. במקום הראשוני הזה ניתן לגלות את החוזקות ואת החולשות של העסק, להבין את מיקום העסק בשוק, את הצלחת העסק מול מתחריו ואת מצבו הפיננסי. לאחר שלב ההכרות, המאמן יחד עם המאומן מציבים לעצמם מטרות ויעדים.

אימונים עסקיים נועדו לבעלי עסקים קטנים וגדולים, לחברות קיימות ולחברות בהקמה, ליזמים ולכל בעל עסק שמרגיש תקיעות ורוצים להעצים את הפוטנציאל שלו.

לא מעט שכירים מבקשים לקבל אימון אישי לקריירה על מנת לצאת לדרך חדשה או לפתוח עסק חדש. אימון אישי לקריירה מיועד לכל אחד שמבקש לפתח קריירה אך לא בטוח בצעדים שיש לנקוט, כל מי שכבר יש לו קריירה ומתלבט איך עושים שינוי קריירה.

לא מעט מנהלים בדרגים גבוהים של חברות כבר מבינים כי אימון לקריירה יכול לשפר את הביצועים בחברה והם פונים לקבלת אימון אישי.

שלומי בר הוא מאמן אישי בוגר מכללת רידמן, אשר מיד בתום הלימודים המשיך לעוד שני קורסים על תקן עוזר הוראה. במקביל, הרחיב שלומי בר את הכשרתו גם באימון ילדים עם הפרעות קשב וריכוז וגישור.

שלומי בר הגיע מעולם הפרסום. במשך שנים ניהל את הסטודיו של גיתם BBDO . תוך כדי ניהול סטודיו, שלומי ליווה והיה אוזן קשבת ודלת פתוחה עבור כל מי שביקש עצה, תמיכה או סתם מישהו שאפשר לשוחח איתו. “במבט לאחור, כל חיי הייתי מאמן” – אומר שלומי בר.

שלומי עובד על פי ערכים כמו אופטימיות, אנושיות, אמונה באדם וביכולותיו, והם אלה אשר מנחים אותו לאורך כל הדרך. כבר 7 שנים, בקריירה החדשה שלו, שלומי בר נותן ללב להוביל אותו ומעניק אימון אישי לקריירה לכל אשה וגבר, בכל גיל, אשר מבקשים לצמוח ולשגשג. לשלומי בר יש את הכלים המדויקים ואת המיומנות הנדרשת על מנת להדריך אנשים איך עושים שינוי קריירה.

אימון לקריירה באופן כללי וכן אימון אישי לקריירה בפרט של שלומי בר, היא הושטת יד מקצועית, מאומנת ורגישה לבעלי עסקים ולקרייריסטים על מנת להזניק את הקריירה או את העסק שלהם הכי גבוה שאפשר.

Call Now Button דילוג לתוכן