1035

אימון עסקי ליזמים

אימון עסקי ליזמים הוא הדרך שלכם לשיפור הביצועים של העסק הקיים או בניה נכונה של העסק העתידי , כאשר במסגרת אימון עסקי ליזמים, מתקיים גם אימון עסקי למנהלים של העסק. שלומי בר מציע אימון עסקי ליזמים, אימון עסקי למנהלים, אימון עסקי לחברות וכן אימון עסקי לעסקים קטנים. שלומי בר הוא מאמן אישי בוגר מכללת רידמן, אשר מיד בתום הלימודים המשיך לעוד שני קורסים על תקן עוזר הוראה. במקביל, הרחיב שלומי בר את הכשרתו גם באימון ילדים עם הפרעות קשב וריכוז וגישור.

שלומי בר הגיע מעולם הפרסום. במשך שנים ניהל את הסטודיו של גיתם BBDO . תוך כדי ניהול סטודיו, שלומי ליווה והיה אוזן קשבת ודלת פתוחה עבור כל מי שביקש עצה, תמיכה או שיחה אישית. “במבט לאחור, כל חיי הייתי מאמן” – אומר שלומי בר.

כבר 7 שנים בקריירה החדשה שלו, שלומי בר מאפשר ללב שלו להוביל אותו ועובד על פי ערכים כמו אופטימיות, אנושיות, אמונה באדם וביכולותיו, והם אלה אשר מנחים אותו לאורך כל הדרך.

אימון עסקי ליזמים וגם אימון עסקי לעסקים קטנים הוא אימון משנה חשיבה ומשנה גישה, כיוון שרק על ידי השינויים הללו ניתן לשנות מציאות. והמציאות הרצויה לכל יזם ולכל בעל עסק היא שגשוג וצמיחה. על מנת שזה יקרה, יש צורך לחזק ולעתים אף לשנות את הגישה שלכם כלפי מקור פרנסתכם, שהוא העסק שלכם. לעתים קרובות יהיה צורך בשינוי דרכי ניהול של העסק שלכם. אימון עסקי לחברות, אימון לעסקים וליזמים, נועדו לייעל את העסק ואת הפעילות בו אך הכי חשוב, לגרום לכם הנאה וסיפוק מהעשיה שלכם, כיוון שבלעדיהם אין דרייב להמשיך.

במהלך שנות עבודתו, שלומי בר כבר הספיק לעזור למאות בעלי עסקים ויזמים, אשר הצליחו לשנות את אופן החשיבה כדי לסייע לעסק שלהם להרוויח בגדול.

כמובן שלפני שמתחילים אימון יש צורך בהכרות מעמיקה הן עם העסק, הן עם הבעלים והעובדים, על מנת להכיר את החוזקות ואת החולשות של העסק. באופן הזה, בעל החברה או העסק מקבל אינדיקציה וזווית ראיה היכן הוא ממוקם ביחס לעצמו וביחס לעסקים דומים. בהמשך, שלומי בר מעניק ליווי מקצועי ותמיכה עד להשגת היעדים הרצויים שכל עסק מציב לעצמו.

Call Now Button דילוג לתוכן