2646

אימון עסקי לעסקים

הכול על אימון עסקי לעסקים, מה תהליך האימון ומטרותיו

את תהליך אימון עסקי לעסקים, ניתן להגדיר כתהליך למידה המיועד לצרכי שיפור האפקטיביות העסקית, שיפור מיומנויות ניהול, זיהוי תהליכים תפעוליים וניצול הזדמנויות. אימון עסקי לעסקים יכלול, רכישת כלים לא מוכרים למטרות הצלחה וקידום בתחומי העסק השונים. בבסיס השיטה קיימת התפיסה כי את מטרות האימון המתאמן צריך להציב בעצמו ותפקידה של אימון עסקי לעסקים, לתמוך בדרכו לאורך המטרות והיעדים, שהוא הציב לעצמו ולספק את הכלים שיסייעו לו להשיג יעדים אלה. במתן הכלים המאמן למעשה מסייע למתאמן ללמוד בעצמו ולא מתיימר ללמד אותו.

מטרת האימון

מטרת האימון של אימון עסקי לעסקים היא לסייע למתאמן להפיק את הטוב ביותר מהאישיות שלו ולייצר את התוצאות שהוא רוצה בחייו העסקיים. אימון עסקי למנהלים צריך לשקף למתאמן את המצב הנוכחי ולהעניק לו כלים לימודים והשקפות שיסייעו לו להגיע למצב הרצוי לאור היעדים שהוא הציב לעצמו.

שלבים בתהליך

מסלול האימון כולל מספר שלבים מובנים. אימון עסקי למתחילים, יחל בשלב הראשון שנקרא נקודת הפתיחה ובו המאמן והמתאמן מבינים את המצב הנוכחי של המתאמן בתחום מסוים בעסקים. בשלב השני עם אימון עסקי לעסקים מבצעים חיבור לערכים ולרצונות של חייו. השלב השלישי מתמקד בסיוע ופיתוח הרגלים המייצרים התקדמות. מאמן אישי לעסקים מטיל על המתאמן משימות מוגדרות לביצוע, אשר מפתחות את המיומנות להגדרת יעדים. השלב הרביעי של אימון אישי עסקי לנשים או לגברים הוא יצירת החזון לעתיד.

למי מתאים תהליך אימון עסקי לעסקים

כמעט לכל אדם יש מה להרוויח מתהליך של אימון אישי עסקי לנשים או לגברים. מי שמרגיש שהוא לא ממצה את הפוטנציאל הניהולי שלו יכול לעבוד על מיומנויות אלו עם אימון עסקי למנהלים. אימון לעסקים קטנים מתאים לכל בעל עסק קטן, שרוצה לעשות שינוי משמעותי בחיים המקצועיים ולשפר את מצב העסק. האימון עם מאמן או מאמנת אישית מתאים במיוחד, למי שכתוצאה מתהליך פנימי, כבר הפנים את הצורך הדחוף לפעולה ועל כן בשל למחויבות לתהליך האימוני ולצעדים המעשיים.

המאמן שלומי בר

המאמן האישי שלומי בר מסייע למתאמנים באימון עסקי למתחילים, לבנות חיים מלאים בביטחון עצמי שמבוסס על העצמה אישית וחברתית. שלומי בר הוא מאמן אישי מהמובילים בארץ ובעל ניסיון גדול של אימון לעסקים קטנים.

Call Now Button דילוג לתוכן