1035

קואצ’ינג אימון אישי לחיים

הכול על קואצ’ינג אימון אישי לחיים, מה תהליך האימון ומטרותיו

את תהליך קואצ’ינג אימון אישי לחיים, ניתן להגדיר כתהליך למידה המיועד לצרכי רכישת מיומנויות אישיות ובינאישיות הנדרשות למטרות הצלחה וקידום בתחומי חיים שונים. בבסיס השיטה קיימת התפיסה כי את מטרות האימון, המתאמן צריך להציב בעצמו ותפקידה של, קואצ’ינג אימון אישי לחיים, לתמוך בדרכו לאורך המטרות והיעדים שהוא הציב לעצמו ולספק את הכלים שיסייעו לו להשיג יעדים אלה. במתן הכלים המאמן למעשה מסייע למתאמן ללמוד בעצמו ולא מתיימר ללמד אותו.

מטרת האימון

מטרת האימון עם קואצ’ינג אימון אישי לחיים, היא לסייע למתאמן להפיק את הטוב ביותר מהאישיות שלו ולייצר את התוצאות שהוא רוצה בחייו האישיים והעסקיים. מאמן אישי לחיים צריך לשקף למתאמן את המצב הנוכחי ולהעניק לו כלים לימודים והשקפות שיסייעו לו להגיע למצב הרצוי לאור היעדים שהוא הציב לעצמו.

שלבים בתהליך

מסלול האימון כולל מספר שלבים מובנים. השלב הראשון נקרא נקודת הפתיחה ובו המאמן והמתאמן מבינים את המצב הנוכחי של המתאמן בתחום מסוים בחיים. בשלב השני עם קואצ’ינג אימון אישי לחיים מתבצע חיבור לערכים ולרצונות של חייו. מהם השאיפות העמוקות שלו והקווים המנחים אותו בתחום זה. השלב השלישי מתמקד בסיוע ופיתוח הרגלים המייצרים התקדמות. מאמן אישי לחיים מטיל על המתאמן משימות מוגדרות לביצוע אשר מפתחות את המיומנות להגדרת יעדים, הצבת מטרות והשגתם באמצעות כלים דוגמת ניהול זמן ובניית אסטרטגיה. השלב הרביעי הוא יצירת חזון לעתיד. הצצה בעתיד שישקף את הרצונות והערכים בתחומים השונים שיהיה אבן היסוד, מפת מוטיבציה לתוכנית של פעולות יומיומיות לכיוון החזון.

למי מתאים קואצ’ינג אימון אישי לחיים

כמעט לכל אדם יש מה להרוויח מתהליך של אימון עם מאמן. מי שמרגיש שהוא לא ממצה את הפוטנציאל שלו. לכל מי שמרגיש צורך בשינוי כיוון בחיים. קואצ’ינג אימון אישי מתאים לכל מי שרוצה לעשות שינוי משמעותי בחיים האישיים או המקצועיים ולשפר את חווית החיים. האימון עם מאמן או מאמנת אישית מתאים במיוחד, למי שכתוצאה מתהליך פנימי, כבר הפנים את הצורך הדחוף לפעולה ועל כן בשל למחויבות לתהליך האימוני ולצעדים המעשיים.

המאמן שלומי בר

המאמן האישי שלומי בר מסייע למתאמנים לבנות חיים מלאים בביטחון עצמי שמבוסס על העצמה אישית וחברתית. שלומי בר הוא מאמן אישי מהמובילים בארץ ובעל ניסיון גדול של קואצ’ינג אימון אישי.

Call Now Button דילוג לתוכן